Przygoda z nieznajomą na wakacjach

data dodania: 11.01.2011 •  dodał: 78787jj •  Zobacz wszystkie opowiadania erotyczne na Slicznotka.pl

Mam na imię Marcin, mam 18 lat. Pewnego dnia poszedłem do lasu na grzyby. Chodziłem po lesie, zmęczony i do tego doszło że zabłądziłem. Błądziłem po lesie aż nagle wyszłem na łąkę, która znajdowała się w środku lasu.

Zauważyłem że w śród dużej trawy leży rower, podchodziłem bliżej i bliżej . Moim oczom ukazała się naga dziewczyna, która się opalała.

Była piękną brunetką. Miała niebieskie oczy i ok. 15-17 lat. Zacząłem kierować wzrok niżej na jej piersi, były jędrne i sterczące. Wzrok skierowałam niżej na jej piękną różowa wygolona cipkę.

-będziesz tak stał czy przyłączysz się do mnie? (zapytała mnie)

-pewnie że tak (odpowiedziałem)

-to się rozbierz

-dobra

Przedstawiła się i powiedziała że ma imię Dominika

Zacząłem zdejmować bluzkę a ona w tym momencie zdjęła mi spodenki. Zdjąłem bokserki i wyskoczył mi mój fiut, byłem bardzo podniecony tym widokiem. Nasz wzrok spotkał się. Zaczęliśmy się całować z języczkiem potem zacząłem ja całować po szyi i coraz niżej. Zatrzymałem się przy piersiach, zacząłem ssać jej twarde sutki, następnie schodziłem niżej całując ją po brzuszku i pępku aż doszyłem do jej mokrej cipki. Zacząłem jej lizać i ssać wargi sromowe, następnie doszłem do jej łechtaczka zacząłem, pocierać języczkiem a następnie palcem. Dominika zaczęła coraz głośniej sapać i dyszeć. Dołączyłem wtedy dwa palce, ona zaczęła jeszcze głośniej, jęczeć i stękać z rozkoszy. Zaczęło z niej wtedy wypływać coraz więcej soczków. Napięła się mocno i dostała orgazmu Postanowiłem przerwać, zbliżyłem moje usta do jej i znowu zaczęliśmy się całować namiętnie. Powiedziała mi na ucho ze musi się mi odwdzięczyć. Wstałem i mój członek był też gotowy. Zaczęła brać mojego 19cm członka do ust, powoli liżąc końcówkę fiuta. Byłem bardzo podniecony i wyładowałem się jej prosto w usta. Dominika spojrzała na mnie i połknęła wszystka spermie. Powiedziała do mnie ,,chce żebyś wszedł wenie” i dodała tylko powoli. Przystawiłem swojego członka do jej cipki i zacząłem powoli w nią wchodzić. Ona w tym momencie głośno jęknęła. Kontynuowałem i wsadziłem pół członka , ona zaczęła znów głośno jęczeć i dyszeć i zacząłem nim poruszać(w przód i w tył) . Poruszałem nim coraz szybciej i wsadzałem coraz głębiej. Ona coraz szybciej i głośniej jęczała, przyspieszyłem a ona objęła mnie nogami za biodra i głośno krzyknęła. Dostała w orgazmu Po paru sekundach i ja dochodziłem i wytrysnąłem jej prosto w cipkę. Położyliśmy się na boku i całowaliśmy się. A z jej cipki wypływało moje nasienie.

Wstaliśmy i ubraliśmy się, a następnie pożegnaliśmy się.

Mam nadzieje ze to się jeszcze powtórzy.maciu rbronicki1@wp.pl
Osadź:  


Dodaj:  


Share:  
| MORE!